Binnen het sociaal domein zijn er vele onderwerpen die aandacht vragen. Denk hierbij aan:
Deze onderwerpen maken het nodig maatregelen te treffen om de grip op het sociaal domein te vergroten, zodat dit leidt tot een effectievere en efficiëntere uitvoering van de zorg.
Met de deelnemers willen we van gedachten wisselen over toekomstige uitdagingen in het sociaal domein. Want jouw inbreng maakt de opgave en de mogelijke oplossing scherper! We willen graag met jou in debat om tot een werkend handelingsinitiatief te komen. We denken dat het daarbij belangrijk is stil te staan bij de volgende drie pijlers om te weten te komen in hoeverre deze een rol spelen in de aanpak om grip te krijgen.
Wil je deelnemen aan de bijeenkomst ‘Grip op het sociaal domein met datamanagement’? Stuur dan vóór 8 maart 2019 een e-mail aan projecten@famo.org. Wees er snel bij want het aantal plaatsen is beperkt!
Datum: vrijdag 22 maart 2019
Tijd: 10.30 - 12.30 uur, aansluitend lunch
Locatie: Hofmeier, Lammenschansweg 144 in Leiden
Kosten: gratis
Voor wie: medewerkers van gemeenten in financiële functies op concerniveau en sociaal domein